O nás

Vždy sme o krok vpredu pomocou moderných technologií


Zameriavame sa na vývoj webových portálov a inteligentných riešení, ktoré dokážu analyzovať a samostatne predpovedať správanie sa ich návštevníkov. Prinášame inovatívne riešenia, ktoré menia návštevníkov na zákazníkov.

ČO ROBÍME?

Sme tím mladých nadšensov pre moderné technológie pomocou, ktorých vytvárame www stránky, internetové obchody, aplikácie a portály na mieru. Držíme krok s najlepšími aby sme boli vždy na špici a mohli udávať smer.

Naše služby dodávame širokému spektru zákazníkov. Pre lokálne aj medzinárodné spoločnosti, pre reklamné agentúry, ktorým zabezpečujeme on-line riešenia vo forme outsourcingu. Či ste malý alebo veľký, vážime si Vás rovnako. Dodáme Vám profesionálne riešenia, o ktoré sa radi v budúcnosti postaráme.

Tvoríme a spravujeme internetové stránky, e-shopy, intranety, aplikácie a reklamné kampane. Od roku 2008 sme realizovali viac ako 170 on-line riešení, pri ktorých dbáme na starostlivú prípravu, kvalitnú realizáciu a neskorší servis.

ČO PONÚKAME?

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Ide nám o celkový úspech a efektivitu projektu, preto radi s klientom diskutujeme a hľadáme najlepšie riešenia. Malý, stredný či veľký? Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a odovzdávame maximum z našich skúseností.


KVALITU

Úprimne a pravidelne informujeme našich klientov o stave projektu. Preto vždy viete kedy bude projekt ukončený a koľko bude stáť.


POSTARÁME SA

Po dokončení projektu poskytujeme plnú podporu. Našu prácu radi vylepšujeme, urdžujeme ju stále aktuálnu a trendovú.

Mate záujem o naše služby? Napíšte nám

Cenovú kalkuláciu Vám vypracujeme zadarmo.

© EASYTRADE 2013-2020