Vždy sme o krok vpredu pomocou moderných technologií

Zameriavame sa na vývoj webových portálov a inteligentných riešení, ktoré dokážu analyzovať a samostatne predpovedať správanie sa ich návštevníkov. Prinášame inovatívne riešenia, ktoré menia návštevníkov na zákazníkov.

O nás

Sme tím mladých nadšensov pre moderné technológie pomocou, ktorých vytvárame www stránky, internetové obchody, aplikácie a portály na mieru. Držíme krok s najlepšími aby sme boli vždy na špici a mohli udávať smer.

 

Naše služby dodávame širokému spektru zákazníkov. Pre lokálne aj medzinárodné spoločnosti, pre reklamné agentúry, ktorým zabezpečujeme on-line riešenia vo forme outsourcingu. Či ste malý alebo veľký, vážime si Vás rovnako. Dodáme Vám profesionálne riešenia, o ktoré sa radi v budúcnosti postaráme.

 

Tvoríme a spravujeme internetové stránky, e-shopy, intranety, aplikácie a reklamné kampane. Od roku 2008 sme realizovali viac ako 170 on-line riešení, pri ktorých dbáme na starostlivú prípravu, kvalitnú realizáciu a neskorší servis.

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Ide nám o celkový úspech a efektivitu projektu, preto radi s klientom diskutujeme a hľadáme najlepšie riešenia. Malý, stredný či veľký? Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a odovzdávame maximum z našich skúseností.

KVALITA

Úprimne a pravidelne informujeme našich klientov o stave projektu. Preto vždy viete kedy bude projekt ukončený a koľko bude stáť.

POSTARÁME SA

Po dokončení projektu poskytujeme plnú podporu. Našu prácu radi vylepšujeme, urdžujeme ju stále aktuálnu a trendovú.

© 2024 Easytrade.sk - cms systém na správu obsahu
Prílohy k jedlu
{{ side.name }}
Tieto produkty sú už vypredané
{{ product.name }}
max: {{ product.limits }} v košíku {{ product.count }}